Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DAMK15PF179
DAMK15PF179
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DAMK15PF179 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DAMK15PF179
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DAMK15PF179 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4538 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Wire Wrap
Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Sarja D*M Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 15 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake Machined
Yhteydenotto Finish Paksuus - Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins liitin Style D-Sub
Väri Black Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DAMK15P
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT