Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DAMM-15P-X
DAMM-15P-X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DAMM-15P-X luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DAMM-15P-X
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5366 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero DAMM-15P-X Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5366 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Sarja 24308-Style, D*MM Pakkaus Bulk
Muut nimet 051520-0029
DAMM15PX
IDAMM15PX
IDAMM15PX-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A