Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DAUE15PK87
DAUE15PK87
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DAUE15PK87 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DAUE15PK87
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DAUE15PK87 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8025 pcs Tietolomake DAUE15PK87 Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Crimp
Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin-Nickel Plated
Sarja D*U Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 15 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Grounding Indents Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal