Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DAX15PK87
DAX15PK87
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DAX15PK87 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DAX15PK87
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DAX15PK87 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4991 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 20-28 AWG
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A) Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin-Nickel Plated
Sarja Original D Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 15 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Cable Side (M3) ominaisuudet Grounding Indents
Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake Machined Yhteydenotto Finish Paksuus Flash
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
liitin Style D-Sub Väri Black
Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DAX15SA197
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
  • Varastossa:5237
  • Osa#:242A10030X
  • valmistajat:Conec
  • Kuvaus:CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR