Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DB25SF179A
DB25SF179A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DB25SF179A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DB25SF179A
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2917 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DB25SF179A Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2917 pcs Tietolomake DB25SF179A
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Wire Wrap
Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Sarja Original D Pakkaus Bulk
Muut nimet IDB25SF179A Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 25
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Thermoplastic laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake Machined
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub
Väri Black Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DB25SF225
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
  • Varastossa:4958
  • Osa#:DB25SC37
  • valmistajat:Cannon