Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DBM17H2PJK87
DBM17H2PJK87
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DBM17H2PJK87 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DBM17H2PJK87
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DBM17H2PJK87 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3800 pcs Tietolomake Combo D Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) - 17W2 Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin-Nickel Plated
Sarja Combo D®, D*M Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 17 (15 + 2 Power) Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Nykyinen arvostelu 7.5A, 40A Yhteydenotto Tyyppi Signal and Power