Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DBM25PXA101
DBM25PXA101
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DBM25PXA101 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DBM25PXA101
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2819 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DBM25PXA101 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2819 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Sarja D*M Pakkaus Bulk
Muut nimet IDBM25PXA101 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 25
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A