Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DBM25SHA197
DBM25SHA197
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DBM25SHA197 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DBM25SHA197
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DBM25SHA197 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3505 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin-Nickel Plated
Sarja D*M Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 25 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal