Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DBM25SZNM
DBM25SZNM
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DBM25SZNM luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DBM25SZNM
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 304 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Osa numero DBM25SZNM Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 304 pcs Tietolomake
Sarja D*M Pakkaus Bulk
Muut nimet IDBM25SZNM Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 25
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake Machined Yhteydenotto Finish Paksuus -
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
liitin Style D-Sub Väri Black
Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DBM25ST
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
  • Varastossa:4443
  • Osa#:DBM25SY
  • valmistajat:Cannon
  • Varastossa:2638
  • Osa#:DBM25SZNMK52
  • Varastossa:278
  • Osa#:DBM25STA156
  • valmistajat:Bel
  • Kuvaus:DSUB 25 F SOD G50 TIN