Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub, D-muotoiset liittimet - kotelot > DBMAM25PNMBK47F0
DBMAM25PNMBK47F0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DBMAM25PNMBK47F0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DBMAM25PNMBK47F0
Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 25 M NMB
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DBMAM25PNMBK47F0 Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 25 M NMB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1301 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B)
Kuorimateriaali, Finish Brass, Gold Plated Shell Finish Paksuus 50µin (1.27µm)
Sarja 24308-Style, D*MAM Pakkaus Bulk
Muut nimet IDBMAM25PNMBK47F0 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 25
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
liitäntäsykleillä 500 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Dielectric Material Thermoplastic Yksityiskohtainen kuvaus Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position
Yhteydenotto Tyyppi Signal Liitintyyppi Plug for Male Contacts
liitin Style D-Sub Väri -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DBMAM25S
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:DSUB 25 F CRIMP G50 ZINC
  • Varastossa:3913
  • Osa#:DBMAM25PNMB
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT