Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DBMAY25PNMBK52
DBMAY25PNMBK52
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DBMAY25PNMBK52 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DBMAY25PNMBK52
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5265 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DBMAY25PNMBK52 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5265 pcs Tietolomake DBMAY25PNMBK52
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 20-28 AWG
Voltage Rating - päättyminen Crimp
Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) Kuorimateriaali, Finish Brass, Gold Plated
Sarja D*MA Pakkaus Bulk
Muut nimet IDBMAY25PNMBK52 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 25
Asennustyyppi Panel Mount Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A