Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DBME25PNK87
DBME25PNK87
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DBME25PNK87 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DBME25PNK87
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
Product parameter
Osa numero DBME25PNK87 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5947 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin-Nickel Plated
Sarja D*M Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 25 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Grounding Indents Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal