Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DBMH25PZK87
DBMH25PZK87
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DBMH25PZK87 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DBMH25PZK87
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DBMH25PZK87 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3516 pcs Tietolomake DBMH25PZK87
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin-Nickel Plated
Sarja D*M Pakkaus Bulk
Muut nimet IDBMH25PZK87 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 25
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Mating Side, Female Screwlock (4-40) ominaisuudet Grounding Indents
Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A