Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DBMMG17X2PJ
DBMMG17X2PJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DBMMG17X2PJ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DBMMG17X2PJ
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Product parameter
Osa numero DBMMG17X2PJ Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2080 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Sarja 24308-Style, Combo D®, D*MM Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 17 (15 + 2 Coax) Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Nykyinen arvostelu 5A, 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Coax and Signal