Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DBMMR13W3S
DBMMR13W3S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DBMMR13W3S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DBMMR13W3S
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 9635 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero DBMMR13W3S Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 9635 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 8-26 AWG
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Sarja 24308-Style, Combo D®, D*MM Pakkaus Bulk
Muut nimet IDBMMR13W3S Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 13 (10 + 3 Coax or Power)
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet Shielded
Yksityiskohtainen kuvaus 13 (10 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A