Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DBMY25PNMBK52
DBMY25PNMBK52
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DBMY25PNMBK52 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DBMY25PNMBK52
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 648 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero DBMY25PNMBK52 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 648 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 20-28 AWG
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) Kuorimateriaali, Finish Brass, Gold Plated
Sarja D*M Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 25 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake Machined Yhteydenotto Finish Paksuus 50.0µin (1.27µm)
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
liitin Style D-Sub Väri Black
Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DBMY25PTI
  • valmistajat:Bel
  • Kuvaus:DSUB 25 M SOD D FLOA G30 TIN
  • Varastossa:5124
  • Osa#:DBMY25PE
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
  • Varastossa:3363
  • Osa#:DBMY25PNMB
  • valmistajat:Cannon