Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DBU25PBFA176
DBU25PBFA176
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DBU25PBFA176 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DBU25PBFA176
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 652 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DBU25PBFA176 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 652 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Crimp
Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B) Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Sarja D*U Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 25 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake Stamped
Yhteydenotto Finish Paksuus 20.0µin (0.51µm) Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins liitin Style D-Sub
Väri Black Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DBU25PBF
  • valmistajat:Cannon
  • Varastossa:797
  • Osa#:DBU25S
  • valmistajat:Bel
  • Kuvaus:DSUB 25 F CRIMP G30 ZINC