DCM13W6SNM
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCM13W6SNM luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | DCM13W6SNM |
|---|---|
| Valmistaja | Cannon |
| Kuvaus | CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| Osa numero | DCM13W6SNM | Valmistaja | Cannon |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1260 pcs | Tietolomake | Combo D Catalog |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | lankatulkki | 8-26 AWG |
| Voltage Rating | - | päättyminen | Solder Cup |
| Shell Size, Connector asettelu | 4 (DC, C) - 13W6 | Kuorimateriaali, Finish | Brass |
| Sarja | Combo D®, D*M | Pakkaus | Bulk |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C | Rivien | 2 |
| Joitakin paikkoja | 13 (7 + 6 Coax or Power) | Asennustyyppi | Panel Mount |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 | Valmistajan toimitusaika | 12 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS non-compliant | Tulosuoja | - |
| Nykyinen arvostelu | 7.5A | Yhteydenotto Tyyppi | Signal and Coax or Power (Not Included) |