DCM27W2P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCM27W2P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | DCM27W2P |
|---|---|
| Valmistaja | Cannon |
| Kuvaus | CONN D-SUB PLUG 27POS PNL MNT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| Osa numero | DCM27W2P | Valmistaja | Cannon |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN D-SUB PLUG 27POS PNL MNT | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 9471 pcs | Tietolomake | Combo D CatalogDCM27W2P |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | lankatulkki | 8-26 AWG |
| Voltage Rating | - | päättyminen | Solder Cup |
| Sarja | Combo D®, D*M | Pakkaus | Bulk |
| Muut nimet | IDCM27W2P | Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Rivien | 2 | Joitakin paikkoja | 27 (25 + 2 Coax or Power) |
| Asennustyyppi | Panel Mount | Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 |
| Tulosuoja | - | Kotelon materiaali | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) |
| laippa Ominaisuus | Housing/Shell (Unthreaded) | ominaisuudet | Shielded |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 27 (25 + 2 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector | Nykyinen arvostelu | 7.5A |