Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DCM37PZNM
DCM37PZNM
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCM37PZNM luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCM37PZNM
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 275 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Osa numero DCM37PZNM Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 275 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Sarja D*M Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 37 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake Machined
Yhteydenotto Finish Paksuus - Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins liitin Style D-Sub
Väri Black Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DCM37PZNMB
  • valmistajat:Cannon
  • Varastossa:283
  • Osa#:DCM37PWA176
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
  • Varastossa:1862
  • Osa#:DCM37S
  • valmistajat:Bel
  • Kuvaus:DSUB 37 F SOD G30 ZINC