Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DCMA37PNMBK47
DCMA37PNMBK47
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCMA37PNMBK47 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCMA37PNMBK47
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 873 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DCMA37PNMBK47 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 873 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 20-28 AWG
Voltage Rating - päättyminen Crimp
Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C) Kuorimateriaali, Finish Brass, Gold Plated
Sarja D*MA Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 37 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake Machined
Yhteydenotto Finish Paksuus 50.0µin (1.27µm) Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Plug, Male Pins liitin Style D-Sub
Väri - Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DCMA37PTI
  • valmistajat:Bel
  • Kuvaus:DSUB 37 M CRIMP G30 TIN IND
  • Varastossa:2610
  • Osa#:DCMA37PNMB77
  • valmistajat:Cannon
  • Varastossa:869
  • Osa#:DCMA37PNMB
  • valmistajat:Cannon