Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DCMA62PNMBK47
DCMA62PNMBK47
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCMA62PNMBK47 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCMA62PNMBK47
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 62POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 699 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DCMA62PNMBK47 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB HD PLUG 62POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 699 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 22-28 AWG
Voltage Rating - päättyminen Crimp
Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C) High Density Kuorimateriaali, Finish Brass, Gold Plated
Sarja D*MA Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 62 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 62 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake Machined Yhteydenotto Finish Paksuus 50.0µin (1.27µm)
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
liitin Style D-Sub, High Density Väri -
Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DCMA62PK87
  • valmistajat:Cannon
  • Varastossa:1424
  • Osa#:DCMA62PNMB
  • valmistajat:Cannon