Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub, D-muotoiset liittimet - kotelot > DCMA62SNMBK47F0
DCMA62SNMBK47F0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCMA62SNMBK47F0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCMA62SNMBK47F0
Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 62 F CRIMP NMB
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 903 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DCMA62SNMBK47F0 Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 62 F CRIMP NMB Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 903 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C) High Density
Kuorimateriaali, Finish Brass, Gold Plated Shell Finish Paksuus 50µin (1.27µm)
Sarja D*MA Pakkaus Bulk
Muut nimet IDCMA62SNMBK47F0 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 62
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
liitäntäsykleillä 200 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Dielectric Material Thermoplastic Yksityiskohtainen kuvaus Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 62 Position