Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DCMAM37PNMK52
DCMAM37PNMK52
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCMAM37PNMK52 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCMAM37PNMK52
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DCMAM37PNMK52 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1151 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Crimp
Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C) Kuorimateriaali, Finish Brass, Gold Plated
Sarja 24308-Style, D*MAM Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 37 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal