Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub, D-muotoiset liittimet - kotelot > DCMAME62SF0
DCMAME62SF0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCMAME62SF0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCMAME62SF0
Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 62 F CRIMP F0 CLIN ZINC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DCMAME62SF0 Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 62 F CRIMP F0 CLIN ZINC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1511 pcs Tietolomake DCMAME62SF0 Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C) High Density
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Shell Finish Paksuus -
Sarja 24308-Style, D*MAM Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 62 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Panel Mount liitäntäsykleillä -
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - laippa Ominaisuus Cable Side (4-40)
ominaisuudet - Dielectric Material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Yksityiskohtainen kuvaus Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 62 Position Yhteydenotto Tyyppi Signal