Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DCMK27W2P
DCMK27W2P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCMK27W2P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCMK27W2P
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 27POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 8744 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DCMK27W2P Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 27POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 8744 pcs Tietolomake Combo D Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 8-26 AWG
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Sarja Combo D®, D*M Pakkaus Bulk
Muut nimet IDCMK27W2P Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 27 (25 + 2 Coax or Power)
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet Shielded
Yksityiskohtainen kuvaus 27 (25 + 2 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A