Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DCMME-13W6P
DCMME-13W6P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCMME-13W6P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCMME-13W6P
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 7836 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DCMME-13W6P Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 7836 pcs Tietolomake DCMME-13W6P
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 8-26 AWG
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Sarja 24308-Style, Combo D®, D*MM Pakkaus Bulk
Muut nimet 051524-0008
DCMME13W6P
IDCMME13W6P
IDCMME13W6P-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 13 (7 + 6 Coax or Power)
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Cable Side (4-40) ominaisuudet Shielded
Yksityiskohtainen kuvaus 13 (7 + 6 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A