Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DCMMG27X2PJ
DCMMG27X2PJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCMMG27X2PJ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCMMG27X2PJ
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DCMMG27X2PJ Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 27POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1925 pcs Tietolomake DCMMG27X2PJ Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Sarja 24308-Style, Combo D®, D*MM Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 27 (25 + 2 Coax) Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Nykyinen arvostelu 5A, 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Coax and Signal