Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DCMMY17W5SC
DCMMY17W5SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCMMY17W5SC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCMMY17W5SC
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 3153 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DCMMY17W5SC Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 3153 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Sarja 24308-Style, Combo D®, D*MM Pakkaus Bulk
Muut nimet IDCMMY17W5SC Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja 17 (12 + 5 Coax or Power)
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet Shielded
Yksityiskohtainen kuvaus 17 (12 + 5 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A