Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DCMP21WA4SJ
DCMP21WA4SJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DCMP21WA4SJ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DCMP21WA4SJ
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Product parameter
Osa numero DCMP21WA4SJ Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4199 pcs Tietolomake Combo D CatalogDCMP21WA4SJ Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Sarja Combo D®, D*M Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 21 (17 + 4 Coax or Power) Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal and Coax or Power (Not Included)