Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DD50P1AFNK87
DD50P1AFNK87
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DD50P1AFNK87 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DD50P1AFNK87
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DD50P1AFNK87 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4519 pcs Tietolomake DD50P1AFNK87 Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 5 (DD, D) Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin-Nickel Plated
Sarja Original D Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 50 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet Grounding Indents, Mounting Brackets
Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A