Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DD50SC37F179A
DD50SC37F179A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DD50SC37F179A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DD50SC37F179A
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT WW
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4401 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DD50SC37F179A Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT WW Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4401 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Wire Wrap
Shell Size, Connector asettelu 5 (DD, D) Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Sarja Original D Pakkaus Bulk
Muut nimet IDD50SC37F179A Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 50
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Diallyl Phthalate (DAP) laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake Machined
Yhteydenotto Finish Paksuus Flash Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub
Väri Green Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DD50SF179A197
  • valmistajat:Cannon
  • Varastossa:1971
  • Osa#:DD50SH
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN D-SUB RCPT 50POS