Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DDM50S0L4
DDM50S0L4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DDM50S0L4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DDM50S0L4
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4221 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DDM50S0L4 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4221 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 5 (DD, D) Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Sarja D*M Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 50 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake Machined Yhteydenotto Finish Paksuus -
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
liitin Style D-Sub Väri Black
Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DDM50S1A0N
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
  • Varastossa:5396
  • Osa#:DDM50S
  • valmistajat:Amphenol FCI
  • Kuvaus:CONN D-SUB RCPT 50P STR SLDR CUP
  • Varastossa:4543
  • Osa#:DDM50S
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:DSUB 50 F SOD G ZINC