Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DDMA50SA183
DDMA50SA183
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DDMA50SA183 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DDMA50SA183
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Product parameter
Osa numero DDMA50SA183 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2064 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 20-28 AWG
Voltage Rating - päättyminen Crimp
Shell Size, Connector asettelu 5 (DD, D) Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Sarja D*MA Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 50 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 7.5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteydenottolomake Machined
Yhteydenotto Finish Paksuus - Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub
Väri - Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DDMA50PNMK52
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
  • Varastossa:848
  • Osa#:DDMA50SA197
  • valmistajat:Cannon
  • Varastossa:1998
  • Osa#:DDMA50S
  • valmistajat:Bel
  • Kuvaus:DSUB 50 F CRIMP G30 ZINC
  • Varastossa:2541
  • Osa#:DDMA50S
  • Kuvaus:DSUB 50 F CRIMP G ZINC