Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub, D-muotoiset liittimet - kotelot > DDMAM50PA101F0
DDMAM50PA101F0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DDMAM50PA101F0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DDMAM50PA101F0
Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 50 M CRIMP G50 CAD F0
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4132 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DDMAM50PA101F0 Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 50 M CRIMP G50 CAD F0 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4132 pcs Tietolomake DDMAM50PA101F0
Kategoria Liittimet, Liitännät Shell Size, Connector asettelu 5 (DD, D)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Shell Finish Paksuus -
Sarja 24308-Style, D*MAM Pakkaus Bulk
Muut nimet IDDMAM50PA101F0 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 50
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
liitäntäsykleillä 500 Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Dielectric Material Thermoplastic Yksityiskohtainen kuvaus Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 50 Position
Yhteydenotto Tyyppi Signal Liitintyyppi Plug for Male Contacts
liitin Style D-Sub Väri -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DDMAM50PA101
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
  • Varastossa:2331
DDMAM-50P Image
  • Osa#:DDMAM-50P
  • valmistajat:Cannon
  • Varastossa:1754
  • Osa#:DDMAM50PK75
  • Osa#:DDMAM50PF225