Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DDMAR50S
DDMAR50S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DDMAR50S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DDMAR50S
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2182 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero DDMAR50S Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2182 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 20-28 AWG
Voltage Rating - päättyminen Crimp
Shell Size, Connector asettelu 5 (DD, D) Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Sarja D*MA Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 50 Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A