Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DDMAY50S
DDMAY50S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DDMAY50S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DDMAY50S
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2143 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero DDMAY50S Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 50POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2143 pcs Tietolomake DDMAY50S
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 20-28 AWG
Voltage Rating - päättyminen Crimp
Shell Size, Connector asettelu 5 (DD, D) Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Sarja D*MA Pakkaus Bulk
Muut nimet IDDMAY50S Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 50
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake Machined Yhteydenotto Finish Paksuus -
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
liitin Style D-Sub Väri Black
Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DDMAY50SNMB
  • valmistajat:Cannon
  • Varastossa:1373
  • Osa#:DDMAY50SF0
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:DSUB 50 F CRIMP F0 D FLO ZINC
  • Varastossa:5042
  • Osa#:DDMAY50SA101
  • Osa#:DDMAY50PNM
  • Kuvaus:CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
  • Osa#:DDMAY50SA156
  • valmistajat:Bel
  • Kuvaus:DSUB 50 F CRIMP D FLOA G50 Z