Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DDMME43W2S
DDMME43W2S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DDMME43W2S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DDMME43W2S
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 43POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 3044 pcs
Product parameter
Osa numero DDMME43W2S Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB RCPT 43POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 3044 pcs Tietolomake DDMME43W2S
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 8-26 AWG
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Sarja 24308-Style, Combo D®, D*MM Pakkaus Bulk
Muut nimet IDDMME43W2S Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 43 (41 + 2 Coax or Power)
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Cable Side (4-40) ominaisuudet Shielded
Yksityiskohtainen kuvaus 43 (41 + 2 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A