Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DDMMK50PZ
DDMMK50PZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DDMMK50PZ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DDMMK50PZ
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2661 pcs
Product parameter
Osa numero DDMMK50PZ Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2661 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki -
Voltage Rating - päättyminen Solder
Shell Size, Connector asettelu 5 (DD, D) Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Sarja 24308-Style, D*MM Pakkaus Bulk
Muut nimet IDDMMK50PZ Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 50
Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A