Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DDMMY-50P
DDMMY-50P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DDMMY-50P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DDMMY-50P
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 3164 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero DDMMY-50P Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 3164 pcs Tietolomake DDMMY50P
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 20-28 AWG
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Shell Size, Connector asettelu 5 (DD, D) Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Sarja 24308-Style, D*MM Pakkaus Bulk
Muut nimet 051526-0067
DDMMY50P
IDDMMY50P
IDDMMY50P-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 50
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A