Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DDMMY43W2P
DDMMY43W2P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DDMMY43W2P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DDMMY43W2P
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 43POS PNL MNT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 3357 pcs
vertailuhinta
Product parameter
Osa numero DDMMY43W2P Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB PLUG 43POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 3357 pcs Tietolomake DDMMY43W2P
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 8-26 AWG
Voltage Rating - päättyminen Solder Cup
Sarja 24308-Style, Combo D®, D*MM Pakkaus Bulk
Muut nimet IDDMMY43W2P Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 43 (41 + 2 Coax or Power)
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet Shielded
Yksityiskohtainen kuvaus 43 (41 + 2 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A