Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DEMA15PK87
DEMA15PK87
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DEMA15PK87 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DEMA15PK87
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DEMA15PK87 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN DSUB HD PLUG 15POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2030 pcs Tietolomake DEMA15PK87
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 22-28 AWG
Voltage Rating - päättyminen Crimp
Sarja D*MA Pakkaus Bulk
Muut nimet IDEMA15PK87 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet Grounding Indents
Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Nykyinen arvostelu 7.5A