Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub-liittimet > DEMA15SNMK52
DEMA15SNMK52
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DEMA15SNMK52 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DEMA15SNMK52
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DEMA15SNMK52 Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1406 pcs Tietolomake DEMA15SNMK52
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 22-28 AWG
Voltage Rating - päättyminen Crimp
Shell Size, Connector asettelu 1 (DE, E) High Density Kuorimateriaali, Finish Brass, Gold Plated
Sarja D*MA Pakkaus Bulk
Muut nimet IDEMA15SNMK52 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 3 Joitakin paikkoja 15
Asennustyyppi Panel Mount Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - Kotelon materiaali Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Nykyinen arvostelu 7.5A
Yhteydenotto Tyyppi Signal Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteydenottolomake Machined Yhteydenotto Finish Paksuus 50.0µin (1.27µm)
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
liitin Style D-Sub, High Density Väri -
Backset-välilyönti -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:DEMA9P
  • valmistajat:Cannon
  • Kuvaus:DSUB 9 M CRIMP G ZINC
  • Varastossa:7366
  • Osa#:DEMA15SNMBK47
  • valmistajat:Cannon
  • Varastossa:1164
  • Osa#:DEMA15SNM
  • Osa#:DEMA15SK52