Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > D-Sub, D-muotoiset liittimet - kotelot > DEMAM15SNM-F225F0
DEMAM15SNM-F225F0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DEMAM15SNM-F225F0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DEMAM15SNM-F225F0
Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 15 F CRIMP G50 F0 NM SS
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero DEMAM15SNM-F225F0 Valmistaja Cannon
Kuvaus DSUB 15 F CRIMP G50 F0 NM SS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2459 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Shell Size, Connector asettelu 1 (DE, E) High Density
Kuorimateriaali, Finish Stainless Steel Shell Finish Paksuus -
Sarja 24308-Style, D*MAM Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Rivien 3
Joitakin paikkoja 15 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Panel Mount liitäntäsykleillä -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded) ominaisuudet -
Dielectric Material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) Yksityiskohtainen kuvaus Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 15 Position