Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Taustalevyt - kotelot > DLM6-360R
DLM6-360R
DLM6-360R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DLM6-360R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DLM6-360R
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN HSG 360POS ZIF RCPT
Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
In Stock 525 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Osa numero DLM6-360R Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN HSG 360POS ZIF RCPT Lyijytön tila / RoHS-tila Vendor undefined / Vendor undefined
Määrä saatavilla 525 pcs Tietolomake DL Series ZIF Connector Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja DLM
Piki 0.100" (2.54mm) Pakkaus Bulk
Muut nimet 1003-1657
DLM6360R
Rivien 12
Joitakin paikkoja 360 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Panel Mount Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Yksityiskohtainen kuvaus 360 Position Housing for Non-Gendered Contacts Connector Panel Mount liitin Käyttö Receptacle