Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > KJB0T15M19HD
KJB0T15M19HD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB0T15M19HD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB0T15M19HD
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4213 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero KJB0T15M19HD Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4213 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus -
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 9-35
Shell-materiaali Composite Shell Finish Electroless Nickel
Sarja KJB Pakkaus Bulk
Suuntautuminen D Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 19 Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Flange Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Tulosuoja Environment Resistant ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold