KJB0T15W18SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB0T15W18SC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | KJB0T15W18SC |
|---|---|
| Valmistaja | Cannon |
| Kuvaus | CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
Product parameter
| Osa numero | KJB0T15W18SC | Valmistaja | Cannon |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP | Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5335 pcs | Tietolomake | |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Voltage Rating | - |
| päättyminen | Crimp | suojaus | - |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 15-18 |
| Shell-materiaali | Aluminum Alloy | Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Sarja | KJB | Pakkaus | Bulk |
| Suuntautuminen | C | Käyttölämpötila | -65°C ~ 175°C |
| Joitakin paikkoja | 18 | Asennustyyppi | Panel Mount |
| Asennus Ominaisuus | Flange | Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Tulosuoja | Environment Resistant | ominaisuudet | - |
| kiinnitys tyyppi | Threaded | Yksityiskohtainen kuvaus | 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold |