Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > KJB0T17F26SCL
KJB0T17F26SCL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB0T17F26SCL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB0T17F26SCL
Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero KJB0T17F26SCL Valmistaja Cannon
Kuvaus CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2648 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi For Female Sockets
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 17-26 Shell-materiaali Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Sarja KJB
Pakkaus Bulk Suuntautuminen C
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 26
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Flange Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Plastic Tulosuoja Environment Resistant
sisältää - Asuminen Color Silver
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Threaded
Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Kiinnitysmutteri, pinnoitus -