KJB0T19F32AD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB0T19F32AD luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | KJB0T19F32AD |
|---|---|
| Valmistaja | ITT Cannon, LLC |
| Kuvaus | CONN HSG RCPT 32POS WALL MNT PIN |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | ||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | KJB0T19F32AD | Valmistaja | ITT Cannon, LLC |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN HSG RCPT 32POS WALL MNT PIN | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Wire Gauge tai Range - AWG | 20 |
| Käyttö | Unshielded | Kirjoita attribuutit | Environment Resistant |
| Tyyppi | For Male Pins | pinosuunnassa | Crimp |
| Suojuksen irrotus | Circular | Kuorimateriaali, Finish | - |
| Shell Finish | Aluminum Alloy | Sarja | MIL-DTL-38999 Series III, KJB |
| RoHS-tila | Bulk | Plug / Kiima Plug Halkaisija | Silver |
| Käyttölämpötila | -65°C ~ 200°C | Joitakin paikkoja | 32 |
| Huomautus | Contacts Not Included | Asennustyyppi | Panel Mount |
| Materiaali Paloluokitus | - | Valmistajan osanumero | KJB0T19F32AD |
| Suuri halkaisija Mukana | 19-32 | Lisää materiaali | - |
| sisältää | - | ominaisuudet | - |
| Laajennettu kuvaus | 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount | Kuvaus | CONN HSG RCPT 32POS WALL MNT PIN |