Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > KJB0T19W32AE
KJB0T19W32AE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KJB0T19W32AE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KJB0T19W32AE
Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus CONN HSG RCPT 32POS WALL MNT PIN
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 2513 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero KJB0T19W32AE Valmistaja ITT Cannon, LLC
Kuvaus CONN HSG RCPT 32POS WALL MNT PIN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 2513 pcs Tietolomake MIL-DTL-38999MIL-DTL-38999 Series III Class J & M Brochure
Kategoria Liittimet, Liitännät Wire Gauge tai Range - AWG 20
Käyttö Unshielded Kirjoita attribuutit Environment Resistant
Tyyppi For Male Pins pinosuunnassa Crimp
Suojuksen irrotus Circular Kuorimateriaali, Finish -
Shell Finish Aluminum Alloy Sarja MIL-DTL-38999 Series III, KJB
RoHS-tila Bulk Plug / Kiima Plug Halkaisija Olive Drab
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 32
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Panel Mount
Materiaali Paloluokitus - Valmistajan osanumero KJB0T19W32AE
Suuri halkaisija Mukana 19-32 Lisää materiaali -
sisältää - ominaisuudet -
Laajennettu kuvaus 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Kuvaus CONN HSG RCPT 32POS WALL MNT PIN